Work West Sp z o.o.

Консультації та допомога з працевлаштування в Європі

+38 (095) 935 05 50

Для тих, хто хоче завжди бути в курсі актуальних вакансій, Ви можете приєднатися:

 до Telegram каналу за посиланням:  http://t.me/WorkWestSp

до Viber спільноти за посиланням: https://invite.viber.com/?g2=AQBsmA2p%2Fm9ll0mmHEr38y8aqPNnMLJxg66fBSWqx3UZ%2B%2FQ7G5VwZKuXp%2BbivTK8

gallery/mal
gallery/cher2
gallery/jabl3
gallery/klubn2

Збір врожаю (сезонні роботи)

Для тих, хто хоче завжди бути в курсі актуальних вакансій, Ви можете приєднатися:

 до Telegram каналу за посиланням:  http://t.me/WorkWestSp

до Viber спільноти за посиланням: https://invite.viber.com/?g2=AQBsmA2p%2Fm9ll0mmHEr38y8aqPNnMLJxg66fBSWqx3UZ%2B%2FQ7G5VwZKuXp%2BbivTK8

Будівництво

gallery/bud2

Виробництво

gallery/vur1
gallery/vur3
gallery/vur5

Водій гідравлічного візку. Безкоштовна вакансія для чоловіків!
Вік – до 55 років. Документи –віза. Вид роботи — обслуговування рохлі, проведення вантажно-розвантажувальних робіт, укладання, сортування, переміщення товарів у відповідні зони. Ставка — 11 злотих нетто. Житло — 200 злотих. Є можливість продовження роботи на підставі річної візи або ж карти побиту (роботодавець виготовляє).

ОББИВАЛЬНИК МЕБЛІВ. Безкоштовна вакансія для чоловіків!Безкоштовні запрошення ! Вік – до 55 років. Документи –віза. Вид роботи — оббивання меблів за заразками та шаблонами, монтаж готових елементів, конгтроль якості. Ставка — 13 злотих нетто + премії за продуктивність. К-сть годин — 220-240 годин. Житло — 300 злотих, 30хв від місця роботи. Є можливість продовження роботи на підставі річної візи або ж карти побиту (роботодавець виготовляє).

Столяри без досвіду роботи (проводиться навчання від 1-3 міс.) Безкоштовна вакансія для чоловіків! Є декілька фабрик ( біля міста Ополе ) Вік – до 55 років. Документи –віза. Вид роботи - комплексне виготовлення меблів, шліфування елементів, збір каркасів меблів, монтаж та пакування замовлень. Ставка - 11 зл/год + премії за продуктивність. Кількість годин 220-240 в міс. Житло - безкоштовне, знаходиться неподалік від роботи (5 хв). Є можливість продовження роботи на підставі річної візи або ж карти побиту (роботодавець виготовляє).

Швея (кравчиня). Безкоштовна вакансія для жінок! Підприємства знаходяться в діаметрі 200 км від Ополе. Вік – 55 років. Документи – віза. Вид роботи – пошиття виробів із тканини та шкіри за зразками та шаблонами, контроль якості. Ставка – 13 зл/год + премії за продуктивність. Кількість годин 220-240 в міс. Робота у дві зміни по 12 год. Житло – 300 зл\міс., неподалік від місця роботи. Є можливість продовження роботи на підставі річної візи або ж карти побиту (роботодавець виготовляє).

БЕЗКОШТОВНА ВАКАНСІЯ ДЛЯ ЖІНОК. Досвід вітається, але не обов'язковий. Місто роботи — Leszno. Тип документів — віза. Вік — до 50 років. Вид роботи — пошиття текстильних виробів (ковдри, подушки, матраци) для фірм Ikea, Usko; робота на швейних машинках ADLER, робота не важка , потрібно робити шви по периметру. Ставка — 13 злотих нетто + премії за продуктивність. Робота у 2 зміни по 12 годин. К-сть годин 260-300. Житло — 200 злотих, знаходиться неподалік роботи ( 10-15 хв пішки ). Є можливість продовдення роботи на підставі річної візи або ж карти побиту.

РОБІТНИК ПРОДУКЦІЇ. Безкоштовна вакансія для чоловіків, жінок , сімейних пар! Місто роботи — Leszno. Тип документів — ВІЗА. Вік — до 55 років.  Вид роботи — робота на виробництві текстильних виробів( ковдри, подушки, матраци) ; обслуговування виробничого обладнання , контроль якості, контроль штрихових кодів, сотування, складання, пакування готових виробів у визначенні місця. Ставка - 11 злотих нетто. К-сть годин 240-260.  Житло — 200 злотих. Є можливість продовдення роботи на підставі річної візи або ж карти побиту.