Work West

Консультації та допомога з працевлаштування в Європі
gallery/kisspng-european-union-flag-of-europe-general-data-protect-candal-5b2eaf1289bbf3.5224842015297861305642

Наша компанія на даному ринку послуг працює більше 5 років і розвивається та росте.

Ми надаємо широкий спектр послуг, що забезпечує прекрасний результат і позитивний вплив на ваш достаток та можливість самореалізації в різних напрямках праці за кордоном. 

Основними напрямками є допомога у працевлаштуванні в країнах Європейського Союзу, пріоритетними є Польща, Чехія, Бельгія та Німеччина.

На даний час працівники робітничих професій з України користуються широким попитом на ринку праці країн ЄС, саме тому в цих країнах створюються програми для легального працевлаштування.

Існують програми для працевлаштування на сезонні роботи, будівництво, сільське господарство, виробництво та ін. В залежгості від Вашої кваліфікації та побажань ми постараємось запропонувати саме те що Ви шукаєте, та надамо консультації та допомогу з працевлаштування БЕЗКОШТОВНО!

Одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії є формування спеціалізованих бригад (гіпсокартонщики, електрики, штукатури, мулярі на блоки, сантехніки і т.д.) для довготривалої співпраці. Якщо ви не спеціаліст певного напрямку, але готові до тривалої співпраці, не проблема, Вам все покажуть, розкажуть, обучать ще й грошей заплатять.

ВСІ ВАКАНСІЇ та КОНСУЛЬТАЦІЇ Є БЕЗКОШТОВНИМИ!!!

Основною метою компанії є довготривале співробітництво та Ваші позитивні рекомендації!

Познайомтесь з нами